szkolenie wstępne BHP

Żaden organizator pracy lub kierująca załogą nie powinna dopuścić pracownika do czynnego wykonywania pracy bez podstawowych znajomości przepisów i zasad BHP. Bez znaczenia, czy będzie to uczący się student odbywający praktyki, niedawno zatrudnieni pracownicy czy uczniowie szkół zawodowych zatrudnieni w celu praktycznej edukacji zawodu.

Szkolenie wstępne BHP Krapkowice
Szkolenie wstępne zgodnie z przepisami to minimum 3 godziny lekcyjne, których misją jest zaznajomienie pracownika z podstawami przepisów z zakresu BHP zawartymi również w kodeksie pracy, zasadami i przepisami obowiązujących na terenie całego zakładu pracy, zasadami udzielania pierwszej pomocy w razie potrzeby. W większości sytuacji w skład wchodzi sztuczne oddychanie, zachowanie się w przypadku porażenia prądem, zachowanie w wypadku bardzo poważnych i głębokich skaleczeń oraz temu podobnych. Niestety w większości sytuacji są to uszkodzenia tętnic, które wymagają natychmiastowych działań.

Jak zauważamy jest to jedynie kilka zasadniczych zasad, które niejednokrotnie mogą nas oszczędzić, wobec tego każdy pracownik znać je powinien, ażeby zapewnić sobie i kolegom bezpieczeństwo. Nasza firma specjalizuje się w tego rodzaju szkoleniach i doskonale wiemy, że wystarczy podstawowa wiedza, by uniknąć bardzo wielu poważnych wypadków.

Szkolenie
Jak już wiemy szkolenie wstępne BHP trwa jedynie 3 godziny, ale częściej jest to czas kiedy możemy dowiedzieć się o zagrożeniach związanych z wykonywaniem mojej pracy i przystosować się do standardów, które pozwalają dostać bezpieczeństwo.

Kwalifikacje
Nasza firma para się szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy od wielu lat, przeprowadziliśmy już mnóstwo kursów grupowych oraz indywidualnych w zależności od wymagań. Posiadamy grono profesjonalistów z wielu dziedzin, którzy doskonale wiedzą jakie zagrożenia w większości czyhają na pracowników i starają się uświadomić im jak niewiele brakuje ażeby stracić zdrowie albo wręcz życie.

O ile prowadzą Państwo działalność i zatrudniają pracowników to zachęcamy do odwiedzenia naszej firmowej witryny, gdzie znajduje się szczegółowy zakres naszych usług, mnóstwo informacji na tematy mojej działalności , a dodatkowo kontakt, dzięki któremu dowiedzą się Państwo jakie terminy mamy wolne i kiedy można wypisywać się na kursy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code