Outsourcingowana służba BHP Strzelce Opolskie

 

Kompleksowe usługi z zakresu BHP :

Zadania służby BHP – Strzelce Opolskie

Podstawową ofertę stanowi pełne wykonanie zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy na zasadzie zlecenia.Pracodawca zyskuje profesjonalną służbę BHP składającą się ze specjalistów ze znacznym doświadczeniem, jednocześnie nie jest obciążona tak wysokimi kosztami, jak w przypadku zatrudnienia BHP – owca na etat.

Szkolenia BHP w Strzelcach Opolskich

W Strzelcach i okolicy prowadzimy szkolenia:

Wstępne BHP, jakie powinni ukończyć nowi pracownicy;

Okresowe z BHP: ich zakres zawsze konsultujemy z pracodawcą / osobą decyzyjną, tak aby jak najlepiej trafiało ono w potrzeby związane z bezpieczeństwem w danej firmie.

Szkolenia z pomocy przedlekarskiej – w każdej firmie potrzebne jest określenie pracowników do udzielania pierwszej pomocy – szczególnie takim pracownikom dedykujemy wymienione szkolenie. Na tym szkoleniu ujęta jest część zawierająca teorię (podstawy traumatologii, omówienie różnych przypadków teoretycznych, także z użyciem treści audiowizualnych prezentacje multimedialne), a także część z ćwiczeniami praktycznymi, w której szkoleni mają okazję sprawdzić wiedzę teoretyczną z zastosowaniem manekinów, modeli itp.

Wypadki przy pracy

Prowadzimy na zlecenie postępowania powypadkowe po wypadkach: – lekkich, ciężkich, zbiorowych i śmiertelnych;- wypadkach w drodze do pracy i z pracy- wypadkach uczniów- wypadkach osób spoza zakładu. W ramach postępowania powypadkowego, reprezentujemy również zakład – naszego klienta przed organami państwowymi, jak PIS – w zakresie związanym z BHP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code